Wędrówki przez Polskę – Karkonoski Park Narodowy

dnia

Nowy Rok rozpoczęliśmy z córcią i mężem wycieczką do Szklarskiej Poręby i Karkonoskiego Parku Narodowego. Cieszy nas niezmiernie, że region ten promowany jest również w innych częściach Polski, w tym – w Krakowie!

9 stycznia (wtorek), o godz. 10.00 w Nowohuckim Centrum Kultury (sala kameralna 203) odbędzie się spotkanie z Sebastianem R.Bielakiem pod hasłem: „Wędrówki przez Polskę –  Karkonoski Park Narodowy”.

received_1596850167028044
1 stycznia 2018 roku spędziliśmy właśnie tu – w Karkonoskim Parku Narodowym

Podczas prezentacji poznamy walory przyrodnicze oraz wybrane atrakcje turystyczne Karkonoszy, florę i faunę Karkonoskiego Parku Narodowego, infrastrukturę ułatwiającą turystom zwiedzanie, dziedzictwo kulturowe miejscowej ludności, związane z wielowiekowym rozwojem na tych terenach górnictwa i hutnictwa oraz architekturę sakralną regionu.

Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, wykładowca, fotograf, autor książek, filmów, wystaw fotograficznych oraz ponad 130 artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, z zawodu nauczyciel akademicki, ale z zamiłowania przyrodnik i podróżnik zafascynowany dziką przyrodą Dalekiej Północy.

Sebastian-R.-Bielak-300x200

 

Bilety – 10 zł

Źródło informacji oraz zdjęć: Nowohuckie Centrum Kultury oraz własne archiwum

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s